Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech

  +48 504 494 203,   42 683 68 66     kontakt@komputerowakraina.pl

OPEN
OPEN


2.10/00079/2018

RIS
OPEN

PIFS
 
 

Dlaczego my?

Jesteśmy profesjonalnym, zaangażowanym i zgranym zespołem pozytywnych ludzi z pasją i z ponad 10 letnim doświadczeniem. Nasz zespół jest pełen młodych, fantastycznych i przede wszystkim pracowitych ludzi, którzy z uśmiechem pracują na zadowolenie naszych Klientów. Możemy się pochwalić, że jesteśmy jedną z najlepszych firm pozycjonujących strony www w Polsce. Zrealizowaliśmy tysiące projektów umacniając w ten sposób naszą markę NETMI. Ponieważ nasza firma zrodziła się z pasji dwóch braci chcemy ją przekazywać dalej.

Dlatego w naszych ścisłych umysłach zrodziła się koncepcja przekazywania wiedzy i energii młodszemu pokoleniu. Często zadawane pytania – Jak to działa? Jak to jest zrobione? Czy ja też tak potrafię? Kto to wymyślił? - mogą stwarzać nie lada problem dla rodziców. Tak być nie musi! Jeżeli słyszysz te pytania to wiedz, że to wskazówka do tego, że trzeba coś z tym zrobić, bo w głowie małego człowieka jest chęć i potrzeba odpowiedzi a więc mądrego kształcenia, szlifowania i rozwijania zainteresowań.

Tak właśnie rodzą się naukowcy, twórcy nowych, nieznanych , tak rodzi się przyszłość. Dlatego chcemy zachęcić do mądrego i aktywnego korzystania z komputera i połączyć pasję młodych ludzi z naszą pasją i doświadczeniem. Niech ten informatyczny błysk w oku  przejdzie na działanie, z którego satysfakcje mieć będziecie Wy, my i przede wszystkim Wasze dzieci. A oto przede wszystkim chodzi.

Zapraszamy!

U nas dzieci się nie nudzą u nas dzieci się realizują !!!

Zadowolonych klientów

4450


Lat doświadczenia

10


Zaangażowanie

100%


Zrealizowanych projektów

6500


 

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie plików cookies, prosimy opuść stronę lub zablokuj takie pliki w ustawieniach swojej przeglądarki Polityka prywatności.

  
Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech