Oferta: dobre kursy komputerowe dla dzieci lodz, dobre szkolenia komputerowe dla dzieci lodz, informatyka dla dzieci lodz, kurs graficzny dla dziecka lodz, kurs grafiki dla dziecka lodz, kurs informatyczny dla dziecka lodz, kurs komputerowy dla dziecka lodz, kurs obslugi excel dla dziecka lodz, kurs podstawy programowania dla dzieci lodz, kurs projektowanie stron internetowych dla dzieci lodz, kurs projektowanie stron www dla dzieci lodz, kurs z informatyki dla dziecka lodz, kurs z obslugi office dla dziecka lodz, kursy graficzne dla dzieci lodz, kursy grafiki dla dzieci lodz, kursy informatyczne dla dzieci lodz, kursy komputerowe dla dzieci lodz, kursy obslugi excel dla dzieci lodz, kursy obslugi office dla dzieci lodz, szkolenia komputerowe dla dzieci lodz, szkolenie komputerowe dla dzieci lodz, tani kurs komputerowy dla dziecka lodz, tanie kursy komputerowe dla dzieci lodz, tanie szkolenia komputerowe dla dzieci lodz
  Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech

  +48 504 494 203,   42 683 68 66     kontakt@komputerowakraina.pl

OPEN
OPEN


2.10/00079/2018

RIS
OPEN

PIFS
 
 

Dlaczego my?

Jesteśmy profesjonalnym, zaangażowanym i zgranym zespołem pozytywnych ludzi z pasją i z ponad 10 letnim doświadczeniem. Nasz zespół jest pełen młodych, fantastycznych i przede wszystkim pracowitych ludzi, którzy z uśmiechem pracują na zadowolenie naszych Klientów. Możemy się pochwalić, że jesteśmy jedną z najlepszych firm pozycjonujących strony www w Polsce. Zrealizowaliśmy tysiące projektów umacniając w ten sposób naszą markę NETMI. Ponieważ nasza firma zrodziła się z pasji dwóch braci chcemy ją przekazywać dalej.

Dlatego w naszych ścisłych umysłach zrodziła się koncepcja przekazywania wiedzy i energii młodszemu pokoleniu. Często zadawane pytania – Jak to działa? Jak to jest zrobione? Czy ja też tak potrafię? Kto to wymyślił? - mogą stwarzać nie lada problem dla rodziców. Tak być nie musi! Jeżeli słyszysz te pytania to wiedz, że to wskazówka do tego, że trzeba coś z tym zrobić, bo w głowie małego człowieka jest chęć i potrzeba odpowiedzi a więc mądrego kształcenia, szlifowania i rozwijania zainteresowań.

Tak właśnie rodzą się naukowcy, twórcy nowych, nieznanych , tak rodzi się przyszłość. Dlatego chcemy zachęcić do mądrego i aktywnego korzystania z komputera i połączyć pasję młodych ludzi z naszą pasją i doświadczeniem. Niech ten informatyczny błysk w oku  przejdzie na działanie, z którego satysfakcje mieć będziecie Wy, my i przede wszystkim Wasze dzieci. A oto przede wszystkim chodzi.

Zapraszamy!

U nas dzieci się nie nudzą u nas dzieci się realizują !!!

Zadowolonych klientów

4450


Lat doświadczenia

10


Zaangażowanie

100%


Zrealizowanych projektów

6500


 

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie plików cookies, prosimy opuść stronę lub zablokuj takie pliki w ustawieniach swojej przeglądarki Polityka prywatności.

  
Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech